Zimowisko 2023

wspólnie unicef gdynia - logotyp

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 zaprasza na zimowisko organizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF)

Шкільно-дитсадковий комплекс №3 запрошує на зимовий табір, організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Cała akcja kosztuje blisko 1,9 mln zł.

Dzięki środkom z UNICEFU wszystkie dzieci biorą udział w tegorocznych półkoloniach bezpłatnie.

Termin: 16.01.2023 – 27.01.2023 r.

Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00.

uśmiechnięte dzieci

W programie m.in. zajęcia sportowe, wyjścia do kina, zajęcia plastyczne, zajęcia komputerowe, warsztaty w Experymencie, zajęcia na placu zabaw Amazonia, zabawa w U7, warsztaty na temat zdrowego żywienia, warsztaty chemiczne, warsztaty archeologiczne, warsztaty w Muzeum Emigracji.

O godzinie 13.30 – obiad i słodka niespodzianka

Zapisy tylko w dniu 10 stycznia 2023 roku od godz. 16.30 w sekretariacie szkoły.

Zapisać dziecko może tylko rodzic, opiekun prawny lub członek rodziny. Na miejscu należy również wypełnić kartę uczestnika i oddać w sekretariacie. Warunkiem zapisania jest oddanie wypełnionej karty. Proszę o przygotowanie numeru PESEL i innych danych dziecka.