Wyniki konkursów 2023/2024

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

Z przyjemnością informujemy, że w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny wynik bardzo dobry otrzymali:

Mikołaj Kurek kl. 2a
Natalia Szpak kl. 3e

Wyróżnienia otrzymali:
Tymon Perdek kl. 2b
Samuel Kuciński kl. 2c
Artur Janik kl. 2c
Franek Aranowski kl. 3e
Leanid Harbatau kl. 3e
Ewa Wojewódka kl. 4e
Ewa Piekut kl. 5b
Zofia Jankowska kl. 5e
Julia Kowalska kl. 5e
Borys Stachewicz kl. 5e

Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INSTALOGIK

Kacper Drabek – laureat II miejsca w kategorii klas 8

Dorota ZiembińskaGumiela – laureatka III miejsca w kategorii klas 8, trzeci wynik w Gdyni

Konrad Słupczewski – laureat III miejsca w kategorii klas 8

Norbert Herba – laureat II miejsca w kategorii klas 7

Igor Sowa – laureat III miejsca w kategorii klas 7

Jeremiasz Cygan – laureat III miejsca w kategorii klas 7

Miłosz Prątnicki – laureat III miejsca w kategorii klas 6

Baciej Bagiński – laureat III miejsca w kategorii klas 5

Luis Pochylski – laureat I miejsca w kategorii klas 4, najlepszy wynik w Gdyni

Natasza Leszczyńska – laureatka III miejsca w kategorii klas 4

Jan Jaroni – laureat III miejsca w kategorii klas 4

Serdecznie gratulujemy!

POWIATOWY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS Z BIOLOGII, GEOGRAFII I MATEMATYKI „ŻYCIE MORZA „

Joanna GoranJan Kaffka z klasy 6b – 2 miejsce 

Sebastian Koszczyński z klasy 6c i Adrian Koszczyński z klasy 5d – 4 miejsce.

Jesteśmy dumni i gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU KURATORYJNEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO

Iga Burchacka i Maja Radwańska zostały laureatkami Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego 2024.

Serdecznie gratulujemy!

 

WYNIKI KONKURSU INSTALOGIK – III ETAP

Do kolejnego III etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Luis Pochylski, Jan Jaroni, Natasza Leszczyńska, Maciej Bagiński, Miłosz Prątnicki, Jeremiasz Cygan, Norbert Herba, Igor Sowa, Kacper Drabek, Konrad Słupczewski, Dorota Ziembińska-Gumiela.

Serdecznie gratulujemy i kibicujemy w dalszym rozwiązywaniu zadań matematyczno-informatycznych. III etap konkursu przed Wami.

DYKTANDO URODZINOWE DLA GDYNI

Do etapu rejonowego (ostatniego) Dyktanda Urodzinowego dla Gdyni przechodzą uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych. 

Klasy 4-6:

  1. Wojciech Wiśniewski 5c
  2. Aleksandra Wawrzyniak 6b

Klasy 7-8:

  1. Kalina Cupisz 7e
  2. Michalina Krzykała 7e

Następny etap konkursu odbędzie się 24 stycznia o godz. 10.00 w SP nr 46 w Gdyni

Zwycięzcom serdecznie gratuluję, a pozostałym uczestnikom bardzo dziękuję za udział i zapraszam w przyszłym roku. 

Malwina Kiełbratowska

MISTRZ ORTOGRAFII

14 grudnia 2023 r. odbył się konkurs „Mistrz ortografii” dedykowany uczniom klas piątych. Jego celem było propagowanie wśród uczniów kultury j. polskiego, poszerzenie wiedzy z zakresu poprawnej polszczyzny, gramatyki i ortografii. Spośród uczestników jury konkursowe wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Aleksandra Kosiorowska kl. 5c, Julia Kowalska kl. 5e 

II miejsce – Weronika Śledź kl. 5b

III miejsce – Aleksander Surma kl.  5c, Alicja Mati kl. 5c

Wyróżnienia: Ewa Drzewiecka kl. 5c i Wojciech Wiśniewski kl. 5c

Nagrody oraz wyróżnienia zostaną wręczone podczas uroczystego apelu. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy.

Gratulujemy!

Bożena Chuchla

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW – KONKURS OGÓLNOPOLSKI

Uczniowie: Julia Charun klasa 8a i Norbert Herba klasa 7b zakwalifikowali się do II etapu konkursu.

Gratulujemy!

WYNIKI KONKURSU WIEDZY O GDYNI – ETAP SZKOLNY

I miejsce ex aequo: Mateusz Górski kl. 6f, Natalia Długińska kl. 7e  

II miejsce ex aequo: Aleksandra Deresiewicz kl. 6b, Franciszek Ożański kl. 6 d, Alicja Kamińska  kl. 6b, Patryk Wangler kl. 5a  

III miejsce ex aequo: Eva Wojewódka kl. 4e, Jan Jaroni kl. 4c  

Do półfinału przechodzą uczniowie, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce. 

WYNIKI KONKURSU INSTALOGIK – I ETAP

Do kolejnego II etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Luis Pochylski, Jan Jaroni, Natasza Leszczyńska, Maciej Bagiński, Aleksandra Deresiewicz, Liwia Licznerska, Miłosz Prątnicki, Jeremiasz Cygan, Konstanty Cubala, Norbert Herba, Wiktor Nowacki, Igor Sowa, Kacper Drabek, Konrad Słupczewski, Dorota Ziembińska-Gumiela.

Serdecznie gratulujemy i kibicujemy w dalszym rozwiązywaniu zadań matematyczno-informatycznych. II etap konkursu przed Wami.

Laureat XI edycji Dyktanda Niepodległościowego

Z przyjemnością ogłaszam, że laureatem XI edycji Dyktanda Niepodległościowego został Marek Sikora z klasy 4b!

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 16 listopada o 11.30 w II LO w Gdyni.

Serdecznie gratuluję!

Malwina Kiełbratowska

Z przyjemnością informuję, że są już znane nazwiska osób, które wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu ortograficznego:
klasy4-6
1. Wawrzyniak Aleksandra
2. Sikora Marek
3. Rybka Delfina
4. Jaroni Jan
Klasy 7-8
1. Radwańska Maja
2. Sowa Igor
3. Warczak Zofia
4. Cupisz Kalina
5. Szczęśniak Jagoda
6. Lasota Alicja
7. Matla Maria
8. Krzykała Michalina
9. Burchacka Iga
10. Maniszewska Maja

Etap wojewódzki odbędzie się 26 października o 12.15 w II LO w Gdyni.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom
Malwina Kiełbratowska

Wyniki konkursów 2022/2023

WYNIKI POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ Z CHEMII „Zdolni z Pomorza” etap powiatowy

Z przyjemnością informujemy, że Natalia Kaczmarek (8a) uzyskała tytuł laureata etapu powiatowego, a Magdalena Jankowska (8e) i Antonina Kozicka (8a) uzyskały tytuł finalisty etapu powiatowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO (WOJEWÓDZKO-METROPOLITALNEGO ) KONKURSU BIBLIJNEGO IM. SŁUGI BOŻEGO KARD. AUGUSTA HLONDA – ETAP SZKOLNY:

I miejsce – Katarzyna Mikłaszewska klasa 6d
II miejsce – Ewa Ożańska klasa 4f
                 – Hanna Kubanek klasa 4d
III miejsce – Maksymilian Makowski klasa 6e
Do następnego etapu powiatowego (rejonowego) zakwalifikowała się Katarzyna Mikłaszewska z klasy 6d
Gratulujemy!

II ETAP KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „DYKTANDO URODZINOWE DLA GDYNI”

Zakwalifikowani uczniowie:

klasy 4-6

  1. Maja Radwańska 6b
  2. Maria Matla 6b

klasy 7-8

  1. Hanna Jank 8c
  2. Mateusz Klamrowski 8a

Etap międzyszkolny (dyktando w dwóch kategoriach – dla klas IV-VI oraz VII-VIII) odbędzie się 8.02.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 46 w Gdyni.

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS V

14 grudnia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs ortograficzny klas V „Mistrz ortografii”.

Miejsce I zdobyła Julia Leśniewska V e

Miejsce II zdobyła Amelia Sąsiadek V b

Miejsce III zdobyła Zuzanna Romaniec V d

Gratulujemy zwycięzcom konkursu.

WYNIKI I ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

Z przyjemnością informujemy, że uczennica Natalia Kaczmarek (8a) zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Wyniki dostępne są pod linkiem: https://katolik.info.pl/


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ – Etap I kwalifikacyjny

Z przyjemnością informujemy, że do etapu powiatowego z chemii zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Magdalena Jankowska (8e), Natalia Kaczmarek (8a), Antonina Kozicka (8a), Mateusz Klamrowski (8a), Bartłomiej Formella (8c).

Link do wyników konkursu 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

LAUREACI X EDYCJI DYKTANDA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO 

Hanna Kubanek 4d – 7 miejsce
Maja Radwańska 6b – 8 miejsce
Kalina Cupisz 6e – 9 miejsce

Laureatom serdecznie gratulujemy!

OFICJALNE WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE”

Etap wojewódzki odbędzie się 26.10.2022

klasy 4-6:

  1. Iga Burchacka 6b
  2. Kalina Cupisz 6e
  3. Hanna Kubanek 4d
  4. Maja Radwańska 6b

Klasy 7-8

  1. Milena Górska 8g
  2. Hanna Jank 8c
  3. Ivanna Kyselova 8b

Serdecznie gratuluję!

WYNIKI KONKURSU „BAŚNIOBRANIE”

Zadanie literackie – autorska baśń – II miejsce Lena Osakiewicz SP 47
wyróżnienia Marysia Krzywicka SP 47

Teatr baśni – I miejsce Michalina Krzykała SP 47

Gratulujemy laureatom!

WYNIKI KONKURSÓW „DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE”

25 kwietnia odbyła się gala w Muzeum Emigracji w Gdyni dla laureatów konkursu ortograficznego.

W kategorii klas 4-6 10 miejsce zajęła Iga Burchacka z klasy 5b.

W kategorii klas 7-8 6 miejsce zajął Franciszek Sajnaj z klasy 8f.

Serdecznie gratulujemy.

SUKCESY W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

Maja Gołębska – uczennica klasy 8b razem z Zespołem z Ośrodka Twórczej Psychoedukacji zdobyła 1 miejsce w 31 Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu. Awans do finału w USA. 

Maja Gołębska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Skąd się bierze prąd”.
Serdecznie gratulujemy.
Wyróżniona praca w konkursie plastycznym

FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

Z radością informujemy, że Pola Oskarbska (8f) i Franciszek Sajnaj (8f)  uzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. 
Serdecznie gratulujemy.

WYNIKI KONKURSU KURATORYJNEGO Z INFORMATYKI

Z wielką radością informujemy, że Hubert Rybak z klasy 8B został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego. Uzyskał wspaniały wynik – 90% poprawnie wykonanych zadań.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI KONKURSU “GRA PLANSZOWA Z MUZYKĄ W TLE”

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałych gier planszowych o tematyce muzycznej.
Prace oceniane były wg. następujących kryteriów: zgodność z tematem, wszystkie
niezbędne części składowe, walory edukacyjne, innowacyjność, samodzielność, estetyka, przejrzystość (czytelność). Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców ZSP nr 3 w Gdyni.
Wyniki w kategorii kl. I – IV
I miejsce Lena Brzezina
II miejsce Kacper Dziwis
III miejsce otrzymały dwie gry autorek: Sonia Chmiel i Nikola Karpińska.
Wyniki w kategorii kl. V – VIII
I miejsce Mateusz Kuligowski
II miejsce Małgorzata Bachman
III miejsce Nadiia i Pavlo Levchenko
Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.
Bardzo dziękuję Radzie Rodziców przy ZSP nr 3 w Gdyni za zakup nagród!

SUKCES HUBERTA – BRAWO!

Uczeń klasy 8B Hubert Rybak osiągnął sukces w dwóch konkursach informatycznych: zajął III miejsce w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” oraz przeszedł do finału – etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego

POMORSKA LIGA ZADANIOWA – CHEMIA

Z przyjemnością informujemy, że do etapu WOJEWÓDZKIEGO Z CHEMII zakwalifikowały się następujące uczennice: Maria Brochocka (8f), Pola Oskarbska (8F), Marianna Radzimińska (8f).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY 

Miło nam poinformować, iż Pola Oskarbska i Franciszek Sajnaj z klasy 8F zakwalifikowali  się do etapu wojewódzkiego POMORSKIEGO KONKURSU KURATORYJNEGO Z CHEMII. 
Życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.

III etap konkursu INSTALOGIK

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dotarcia do 2 etapu, a osobom zakwalifikowanym do 3 etapu – ogromnego sukcesu.
Z przyjemnością informujemy, że do III etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Aleksandra Deresiewicz (4b), Antoni Raboszczuk (4b), Norbert Herba (5b), Igor Sowa (5b), Kacper Drabek (6a), Klara Litkiewicz (6c), Hubert Rybak (8b), Anna Szamotulska (8b)

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w Zimowym Wyzwaniu InstaLogika, które potrwa do końca stycznia 2022.

Etap III, termin 26 marca 2022, godz. 10:00 – 12:00

INSTALOGIK – klasyfikacja do II etapu
Z przyjemnością informujemy, że do II etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Aleksandra Deresiewicz (4b), Antoni Raboszczuk (4b), Iga Biesek (4d), Zuzanna Romaniec (4d), Olivier Konwicki (4e), Norbert Herba (5b), Igor Sowa (5b), Kacper Drabek (6a), Klara Litkiewicz (6c), Sebastian Raboszczuk (7e), Jakub Socha (7f), Paweł Modzelewski (8b), Hubert Rybak (8b), Anna Szamotulska (8b), Jan Zdunowski (8b), Kamila Żołądek (8e).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ – Etap I kwalifikacyjny 
Z przyjemnością informujemy, że do etapu powiatowego z chemii zakwalifikowali się następujący uczniowie : Pola Oskarbska (8F), Maria Brochocka (8f), Marianna Radzimińska (8f), Oliwia Gołaszewska (8a) , Franciszek Sajnaj (8f) i Adam Kowalski (8f).
Do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z informatyki zakwalifikował się Hubert Rybak (8b).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki I Etapu WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO
Z przyjemnością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły: Pola Oskarbska (8F), Maria Brochocka (8f), Marianna Radzimińska (8f) i Franciszek Sajnaj (8f) zakwalifikowało się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wyniki dostępne są pod linkiem:
https://katolik.info.pl/wp-content/uploads/2021/11/zakw-rejon-chemia.pdf

DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE – IX edycja
Wyniki etapu szkolnego:
klasy 4-6
Iga Burchacka 5b
Klasy 7-8
Oliwia Gołaszewska 8a
Franiszek Sajnaj 8f

Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Etap wojewódzki odbędzie się 26.10.2021 w II LO w Gdyni.

Wyniki pierwszego etapu KURATORYJNEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO 

15 października 2001 roku odbył się pierwszy etap kuratoryjnego Konkursu Geograficznego:
Największą liczbę punktów uzyskali następujący uczniowie:
Igor Hejka kl.7f, Kacper Iwaszko kl. 8d, Łukasz Borek kl. 7d , Wiktor Grzenia kl.8f, Paulina Rybicka kl. 8f, Paweł Modzelewski kl. 8b
Do następnego etapu tego konkursu zakwalifikował się Igor Hejka z klasy 7f.
Gratulujemy!