Wyniki konkursów 2021/2022

wyróżnienia Marysia Krzywicka SP 47

Teatr baśni – I miejsce Michalina Krzykała SP 47

Gratulujemy laureatom!

WYNIKI KONKURSÓW „DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE”

25 kwietnia odbyła się gala w Muzeum Emigracji w Gdyni dla laureatów konkursu ortograficznego.

W kategorii klas 4-6 10 miejsce zajęła Iga Burchacka z klasy 5b.

W kategorii klas 7-8 6 miejsce zajął Franciszek Sajnaj z klasy 8f.

SUKCESY W KONKURSACH OGÓLNOPOLSKICH

Maja Gołębska – uczennica klasy 8b razem z Zespołem z Ośrodka Twórczej Psychoedukacji zdobyła 1 miejsce w 31 Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu. Awans do finału w USA.

Maja Gołębska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Skąd się bierze prąd”.
Serdecznie gratulujemy.
Wyróżniona praca w konkursie plastycznym

FINALIŚCI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

Z radością informujemy, że Pola Oskarbska (8f) i Franciszek Sajnaj (8f)  uzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

WYNIKI KONKURSU KURATORYJNEGO Z INFORMATYKI

Z wielką radością informujemy, że Hubert Rybak z klasy 8B został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego. Uzyskał wspaniały wynik – 90% poprawnie wykonanych zadań.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

WYNIKI KONKURSU “GRA PLANSZOWA Z MUZYKĄ W TLE”

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałych gier planszowych o tematyce muzycznej.
Prace oceniane były wg. następujących kryteriów: zgodność z tematem, wszystkie
niezbędne części składowe, walory edukacyjne, innowacyjność, samodzielność, estetyka, przejrzystość (czytelność). Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców ZSP nr 3 w Gdyni.
Wyniki w kategorii kl. I – IV
I miejsce Lena Brzezina
II miejsce Kacper Dziwis
III miejsce otrzymały dwie gry autorek: Sonia Chmiel i Nikola Karpińska.
Wyniki w kategorii kl. V – VIII
I miejsce Mateusz Kuligowski
II miejsce Małgorzata Bachman
III miejsce Nadiia i Pavlo Levchenko
Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.
Bardzo dziękuję Radzie Rodziców przy ZSP nr 3 w Gdyni za zakup nagród!

SUKCES HUBERTA – BRAWO!

Uczeń klasy 8B Hubert Rybak osiągnął sukces w dwóch konkursach informatycznych: zajął III miejsce w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” oraz przeszedł do finału – etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego

POMORSKA LIGA ZADANIOWA – CHEMIA

Z przyjemnością informujemy, że do etapu WOJEWÓDZKIEGO Z CHEMII zakwalifikowały się następujące uczennice: Maria Brochocka (8f), Pola Oskarbska (8F), Marianna Radzimińska (8f).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.

WOJEWÓDZKI KONKURS CHEMICZNY

Miło nam poinformować, iż Pola Oskarbska i Franciszek Sajnaj z klasy 8F zakwalifikowali  się do etapu wojewódzkiego POMORSKIEGO KONKURSU KURATORYJNEGO Z CHEMII.
Życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.

III etap konkursu INSTALOGIK

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dotarcia do 2 etapu, a osobom zakwalifikowanym do 3 etapu – ogromnego sukcesu.
Z przyjemnością informujemy, że do III etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Aleksandra Deresiewicz (4b), Antoni Raboszczuk (4b), Norbert Herba (5b), Igor Sowa (5b), Kacper Drabek (6a), Klara Litkiewicz (6c), Hubert Rybak (8b), Anna Szamotulska (8b)

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy w Zimowym Wyzwaniu InstaLogika, które potrwa do końca stycznia 2022.

Etap III, termin 26 marca 2022, godz. 10:00 – 12:00

INSTALOGIK – klasyfikacja do II etapu
Z przyjemnością informujemy, że do II etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Aleksandra Deresiewicz (4b), Antoni Raboszczuk (4b), Iga Biesek (4d), Zuzanna Romaniec (4d), Olivier Konwicki (4e), Norbert Herba (5b), Igor Sowa (5b), Kacper Drabek (6a), Klara Litkiewicz (6c), Sebastian Raboszczuk (7e), Jakub Socha (7f), Paweł Modzelewski (8b), Hubert Rybak (8b), Anna Szamotulska (8b), Jan Zdunowski (8b), Kamila Żołądek (8e).

Wyniki POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ – Etap I kwalifikacyjny
Z przyjemnością informujemy, że do etapu powiatowego z chemii zakwalifikowali się następujący uczniowie : Pola Oskarbska (8F), Maria Brochocka (8f), Marianna Radzimińska (8f), Oliwia Gołaszewska (8a) , Franciszek Sajnaj (8f) i Adam Kowalski (8f).
Do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z informatyki zakwalifikował się Hubert Rybak (8b).

Wyniki I Etapu WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO
Z przyjemnością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły: Pola Oskarbska (8F), Maria Brochocka (8f), Marianna Radzimińska (8f) i Franciszek Sajnaj (8f) zakwalifikowało się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wyniki dostępne są pod linkiem:

DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE – IX edycja
Wyniki etapu szkolnego:
klasy 4-6
Iga Burchacka 5b
Klasy 7-8
Oliwia Gołaszewska 8a
Franiszek Sajnaj 8f

Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Etap wojewódzki odbędzie się 26.10.2021 w II LO w Gdyni.

Wyniki pierwszego etapu KURATORYJNEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

15 października 2001 roku odbył się pierwszy etap kuratoryjnego Konkursu Geograficznego:
Największą liczbę punktów uzyskali następujący uczniowie:
Igor Hejka kl.7f, Kacper Iwaszko kl. 8d, Łukasz Borek kl. 7d , Wiktor Grzenia kl.8f, Paulina Rybicka kl. 8f, Paweł Modzelewski kl. 8b
Do następnego etapu tego konkursu zakwalifikował się Igor Hejka z klasy 7f.
Gratulujemy!