Wyniki konkursów 2021/2022

Wyniki konkursu Instalogik
Z przyjemnością informujemy, że do II etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie : Aleksandra Deresiewicz (4b), Antoni Raboszczuk (4b), Iga Biesek (4d), Zuzanna Romaniec (4d), Olivier Konwicki (4e), Norbert Herba (5b), Igor Sowa (5b), Kacper Drabek (6a), Klara Litkiewicz (6c), Sebastian Raboszczuk (7e), Jakub Socha (7f), Paweł Modzelewski (8b), Hubert Rybak (8b), Anna Szamotulska (8b), Jan Zdunowski (8b), Kamila Żołądek (8e).

Wyniki Ligi Zadaniowej – Etap I kwalifikacyjny
Z przyjemnością informujemy, że do etapu powiatowego z chemii zakwalifikowali się następujący uczniowie : Pola Oskarbska (8F), Maria Brochocka (8f), Marianna Radzimińska (8f), Oliwia Gołaszewska (8a) , Franciszek Sajnaj (8f) i Adam Kowalski (8f).
Do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej z informatyki zakwalifikował się Hubert Rybak (8b).

Wyniki I Etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Z przyjemnością informujemy, że czworo uczniów naszej szkoły: Pola Oskarbska (8F), Maria Brochocka (8f), Marianna Radzimińska (8f) i Franciszek Sajnaj (8f) zakwalifikowało się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wyniki dostępne są pod linkiem:

Dyktando Niepodlogłościowe – IX edycja
Wyniki etapu szkolnego:
klasy 4-6
Iga Burchacka 5b
Klasy 7-8
Oliwia Gołaszewska 8a
Franiszek Sajnaj 8f

Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Etap wojewódzki odbędzie się 26.10.2021 w II LO w Gdyni.

Wyniki pierwszego etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

15 października 2001 roku odbył się pierwszy etap kuratoryjnego Konkursu Geograficznego:
Największą liczbę punktów uzyskali następujący uczniowie:
Igor Hejka kl.7f, Kacper Iwaszko kl. 8d, Łukasz Borek kl. 7d , Wiktor Grzenia kl.8f, Paulina Rybicka kl. 8f, Paweł Modzelewski kl. 8b
Do następnego etapu tego konkursu zakwalifikował się Igor Hejka z klasy 7f.
Gratulujemy!