Rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych, klas wyższych, niż klasa I publicznych szkół i oddziałów sportowych, mistrzostwa sportowego i oddziałów dwujęzycznych, prowadzonych przez Gminę Miasta Gdynia rozpocznie się 4 marca 2024 r., zgodnie z terminami przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, ustalonymi w  załączniku nr 2 do Zarządzenia Nr 7252/24/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 23 stycznia 2024 r.

Zarządzenie Nr 7252/24/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 23 stycznia 2024 r. (*.pdf)

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły na podstawie zgłoszenia rodziców (opiekunów prawnych).

Postępowanie rekrutacyjne dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły prowadzone jest na wniosek rodzica (opiekuna prawnego) kandydata.

ULICE OBWODU SP NR 47 W GDYNI KLASY I-III

Bazyliowa, Bielińskiego, Cynamonowa, Głogowa, Gorczycowa, Goździkowa, Imbirowa, Kameliowa, Kminkowa, Kolendrowa, Kolonia, Laurowa, Leśna Polana, Lukrecjowa 32-40 i od 50 wszystkie, Łanowa, Łopianowa, Macierzanki, Majerankowa, Melisowa, Miętowa, Migdałowa, Miłkowa, Morwowa, Nagietkowa, Owocowa, Paprykowa, Perzowa, Piołunowa, Pokrzywowa, Pomianowskiego, Poziomkowa, Rdestowa parzyste, Rokitnikowa, Rumiankowa, Sezamowa, Skrzypowa, Szafranowa od 15 do końca, Szałwiowa, Truskawkowa, Tymiankowa, Walerianowa, Waniliowa, Warzywna, Wiczlińska 2-38 parzyste i 51-59 nieparzyste, Ziołowa.