Pomoc psychologiczno- pedagogiczna w naszej szkole jest realizowana w formie indywidulanych konsultacji z uczniami, podczas których diagnozowane są zasoby i mocne strony uczniów, jak również obszary wymagające pracy. W trakcie spotkań udzielana jest także pomoc np. w rozwijaniu kompetencji emocjonalno-społecznych czy radzeniu sobie w kryzysie.
Nasi specjaliści prowadzą także grupowe treningi i warsztaty w klasach na temat m.in. radzenia sobie ze stresem, efektywnej komunikacji czy profilaktyki uzależnień.
Ze wsparcia pedagogów i psychologów korzystać mogą nie tylko uczniowe, lecz również rodzice naszych uczniów, a także nauczyciele.
Celem takich konsultacji jest przede wszystkim wspólne opracowanie sposobów radzenia sobie z różnymi trudnościami, jakich doświadczają młodzi ludzie np. trudności szkolne, problemy emocjonalne i w relacjach z ludźmi, uzależnienia.

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z pedagogiem lub psychologiem szkolnym, można pisać do nas na adres mailowy:

Pedagog (kl. 0-4) Barbara Adamczyk: b.adamczyk@classroom.zsp3gdynia.pl

Pedagog (kl. 5-8) Lucyna Domska: l.domska@classroom.zsp3gdynia.pl

Psycholog (kl. 0-8) Dorota Płotka: d.plotka@classroom.zsp3gdynia.pl

Można też zostawić swoje dane kontaktowe telefonicznie pod numerem: 58 629 00 37, a my skontaktujemy się z Państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.

Pedagog (kl. 0-4)
Barbara Adamczyk