Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
Hubert Rybak – kl. 8 B
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Chemii
Pola Oskarbska – kl. 8 F
Franciszek Sajnaj – kl. 8 F
 
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”
 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Instalogik

Aleksandra  Deresiewicz kl. 4 B – finalista na szczeblu ogólnopolskim, drugi wynik w mieście Gdynia

Norbert Herba kl. 5b – laureat II miejsca, najlepszy wynik w mieście Gdynia

Igor Sowa kl. 5b – finalista na szczeblu ogólnopolskim, drugi wynik w mieście Gdynia

Kacper Drabek kl. 6a – finalista na szczeblu ogólnopolskim, drugi wynik w mieście Gdynia

Klara Litkiewicz kl. 6c – finalista na szczeblu ogólnopolskim, najlepszy wynik w mieście Gdynia

Hubert Rybak kl. 8b – laureat II miejsca, najlepszy wynik w województwie pomorskim

Maja Gołębska – uczennica klasy 8b razem z Zespołem z Ośrodka Twórczej Psychoedukacji zdobyła 1 miejsce w 31 Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu. Awans do finału w USA. 

Maja Gołębska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Skąd się bierze prąd”.

Pomorska Liga Zadaniowa „Zdolni z Pomorza”
Hubert Rybak – kl. 8 B – laureat (III miejsce) – Informatyka
Pola Oskarbska i Marianna Radzymińska – kl. 8 F – finalistki  – Chemia
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
 
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
Hubert Rybak – kl. 8 B
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Chemii
 
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
 
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki
 
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
 
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
 
 
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”
 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Pomorski Czarodziej”

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Antoni Bryza – kl. 8 F
Karmen Kaczmarczyk – kl. 8 G
Aleksandra Szymaniuk – kl. 8 D
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
Adam Gajowiak – kl. 8 F
Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Chemii
Stanisław Milczek – kl. 8 D
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Geografii
Maja Wielicka – kl. 8 F
Karmen Kaczmarczyk – kl. 8 G
Adam Grzyb  – kl. 8 C 
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki
Stanisław Milczek – kl. 8 D
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
Stanisław Milczek – kl. 8 D
Michał Sekściński
Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Dominika Kluge – kl. 8 D
 
Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”
Hubert Rybak – kl. 7 B – wyróżnienie

Uczeń Hubert Rybak uzyskał tytuł LAUREATA Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno- Informatycznego InstaLogik.

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Językowy „Das ist doch sehenswert!”

Dominika Rusiecka z klasy 8f  – I miejsce
Oliwia Partykiewicz z klasy 8b – III miejsce

Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Pomorski Czarodziej”

Grupa A – klasy 1-3

Norbert Herba – 2 miejsce
Adam Modzelewski – 4 miejsce
Łukasz Żołądek – 11 miejsce
Aleksander Gajowiak – 15 miejsce

Grupa B – klasy 4-6

Paweł Modzelewski – 1 miejsce
Hubert Rybak – 4 miejsce
Anna Szamotulska – 12 miejsce