ULICE OBWODU SP NR 47 W GDYNI

KLASY I-III

Bazyliowa, Bielińskiego, Cynamonowa, Głogowa, Gorczycowa, Goździkowa, Imbirowa, Kameliowa, Kminkowa, Kolendrowa, Kolonia, Laurowa, Leśna Polana, Lukrecjowa 32-40 i od 50 wszystkie, Łanowa, Łopianowa, Macierzanki, Majerankowa, Melisowa, Miętowa, Migdałowa, Miłkowa, Morwowa, Nagietkowa, Owocowa, Paprykowa, Perzowa, Piołunowa, Pokrzywowa, Pomianowskiego, Poziomkowa, Rdestowa parzyste, Rokitnikowa, Rumiankowa, Sezamowa, Skrzypowa, Szafranowa od 15 do końca, Szałwiowa, Truskawkowa, Tymiankowa, Walerianowa, Waniliowa, Warzywna, Wiczlińska 2-38 parzyste i 51-59 nieparzyste, Ziołowa.

OD IV KLASY

Anyżowa, Bazyliowa, Beskidzka, K.Bielińskiego, Bieszczadzka, Borówkowa, Chwaszczyńska od 120 do 212 numery parzyste i od 135 do 179 numery nieparzyste, Cynamonowa, Czeska, Derkacza, Dzięcioła, Dziurawcowa, Głogowa, Gorczańska, Gorczycowa, Goździkowa,  Imbirowa, Izerska,  J.Titz-Kosko, Jagodowa, Jarzębinowa, Jemiołowa, Kacze Buki, Kameliowa,  Karkonoska, Kminkowa, Kolendrowa,  Kolonia, Koperkowa, Krzemowa, Kukułki, Laurowa, Leśna Polana, Lubczykowa, Lukrecjowa, Łanowa, Łopianowa, Łysogórska, Macierzanki, Majerankowa, Melisowa, Miętowa, Migdałowa, Miłkowa, Morwowa, Nagietkowa, Nowowiczlińska, Oliwkowa, Orawska, Owocowa, Paprykowa, Perzowa, Pienińska, Piołunowa, Pokrzywowa, K.Pomianowskiego, Poziomkowa, Puszczyka, Rdestowa, Rokitnikowa, Rudawska, Rudzika, Rumiankowa, Rutowa, S.Skielnika, Serdecznikowa, Sezamowa, Skowronka, Skrzypowa, Słonecznikowa, Słowacka, Sojowa, Spiska, Starochwaszczyńska, Sudecka, Szafranowa, Szałwiowa, Świętokrzyska, Truskawkowa, Trzy Korony, Tymiankowa, Walerianowa, Waniliowa, Warzywna, Węgierska, Wiczlińska 2-38 parzyste i 1-59   nieparzyste, Wyszehradzka, Zawrat, Zielona Laguna, Zimorodka, Ziołowa.