POMÓŻMY DZIECIOM Z „BURSZTYNOWEJ PRZYSTANI”

Drodzy Rodzicezbliża się okres świąteczny, w którym zawsze staraliśmy się jako szkoła wspierać nasze Dziecięce Hospicjum „Bursztynowa Przystań”. Otrzymaliśmy listę niezbędnych produktów. Uczniowie mogą przynosić wskazane przez Hospicjum produkty do 17 grudnia. Składać je można w gabinecie pedagoga s.70, w portierni bądź urnie na korytarzu szkolnym. Zebrane produkty zostaną przewiezione do Hospicjum przy wsparciu Rady Rodziców.

Dziękujemy w imieniu małych podopiecznych Hospicjum.
Pedagog szkolny Lucyna Domska
Potrzebne produkty:

  • mleko Bebiko 2 i 3, NAN 3,
  • deserki dla dzieci w słoiczkach,
  • słodycze,
  • chusteczki nawilżone,
  • mleko w kartoniku 3,2%,
  • proszek do prania, płyn do płukania tkanin,
  • worki na śmieci 60 i 120 l,
  • płyn do naczyń, szyb,
  • papier ksero.