31. FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ ODYSEI UMYSŁU

  • Post author:
  • Post category:SUKCESY
FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ ODYSEI UMYSŁU

31. Finał Ogólnopolskiej Odysei Umysłu – i my znów tam byliśmy!

„To życie to cyrk” – taki temat projektu wybrali sobie Odyseusze i Odyseuszki reprezentujący wspaniale naszą szkołę: Maria Matla, Iga Burchacka, Agata Klarkowska, Maja Radwańska, Antoni Bednarek i Norbert Herba.

Odyseja Umysłu® to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu twórczego rozwiązywania problemów. Nasi kreatywni, zaskakujący, oryginalni projektanci wizji łączenia dwóch światów: realnego i świata cyrku wzbudzili wśród widzów i komisji podziw, wywołali  śmiech i skłonili sędziów do wystawienia radujących nas opinii o pracy nad tym właśnie problemem długoterminowym. Oto kilka z nich: „Oczarował mnie kostium cyrkowego Oświetleniowca”, „Zaintrygował mnie pomysł na kostiumy zwierzaków”, „Zaimponowało mi precyzyjne wykonanie gwiazdy przez Błyskolotkę na tak małej przestrzeni”, „Maska klauna została wykonana z ogromną starannością!”, itd.

Odyseusze i Odyseuszki, jesteśmy z WAS baaaardzo dumne!!!!! Podziwiamy zapał tworzenia przedstawienia i staranność treningów nad problemami spontanicznymi.

 Myślimy, tworzymy i marzymy dalej, więc do zobaczenia……za rok?!  

Wasze trenerki Lucyna Krysiak i Ormiana Ćwirko-Białas  🙂  🙂

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ ODYSEI UMYSŁU
FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ ODYSEI UMYSŁU
FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ ODYSEI UMYSŁU