WSPÓLNIE CZEKAMY NA KOLEJNE ŚWIĘTO PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ!

plakat festiwalu Gdynia Open

Tegoroczny festiwal Gdynia Open odbędzie się w dniach od 26 czerwca do 4 lipca.

Jako współorganizatorzy udostępniamy Państwu miejsce noclegowe (jednoosobowe łóżka), natomiast z uwagi na naszą serdeczną pomoc w zakwaterowaniu mieszkańców z Ukrainy nie zapewniamy posłania łóżek, tj. kołder, poduszek, pościeli. Zapewniamy również dostęp do pryszniców.

Rezerwacja powinna zawierać poniższe informacje:

• ilość osób, imiona i nazwiska
  • data przyjazdu i wyjazdu
  • numer telefonu do opiekuna

Wpłaty za pobyt należy uiszczać na konto Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3, nr rachunku bankowego: PKO BP30 1020 4900 0000 8702 3084 3378.

Tytuł przelewu: nocleg Gdynia Open, imiona i nazwiska osób, za które dokonywana będzie płatność.

Prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres : sekretariat@sp47.edu.gdynia.pl wraz z numerem kontaktowym do osoby rezerwującej.

Rezerwacja dotyczy całego pobytu, którego koszt wynosi 120 zł/1 osoba, niezależnie od ilości dni zakwaterowania we wskazanym terminie.